Lot 522
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Henk Verbeek

Paardenbloemen kijken

gesigneerd, getiteld en gedateerd '5-71' (rechtsonder)

gemengde techniek op papier, 53x38 cm (met lijst: 80x65 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 20,00
€ 30,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80