Lot 510
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Cees Andriessen (1940)

met potlood gesigneerd en gedateerd 1986 (middenonder)

kleurenhoutsnede, genummerd 5/10, 93x62 cm (met lijst 98x68 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 20,00
€ 30,00

Startbod: € 20

Bied
Inclusief opgeld: €