Lot 521
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Marten Hendriks (1941)

ongesigneerd

gemengde techniek op papier, 32x21 cm (met lijst: 71,5x51,5 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 50,00
€ 80,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50