Lot 527
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Cees Andriessen (1940)

gesigneerd en gedateerd 1987 (middenboven)

gemengde techniek op papier, 72x51 cm (met lijst: 78,5x56 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 30,00
€ 50,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30