Lot 513
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Cees Andriessen (1940)

met potlood gesigneerd en gedateerd 1979 (middeondner)

linosnede in kleur, genummerd 4/8, 61x91 cm (incl. lijst)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 20,00
€ 30,00

Startbod: € 20

Bied
Inclusief opgeld: €