Lot 514
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Cees Andriessen (1940)

gesigneerd en gedateerd '82 (middenboven)

gemengde techniek op papier, 48x74 cm (met lijst 71x101 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 30,00
€ 40,00
€ 30,00

Huidig bod: € 30

Bied
Inclusief opgeld: €