Lot 525
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Cees Andriessen (1940)

'Schriftelijke landschappelijkheid'
‘Ruit met rode ...

beide met potlood gesigneerd en resp. gedateerd '81 en '83 (middenonder)

2 linosneden in kleur, waarvan een genummerd 8/9, met lijst elk: 64x64 cm

Vermeld in: Cees Andriessen grafiek/ Graphik 1969-1994, pag. 111/pag. 113.

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.
Tentoonstelling: Dordrecht, Pictura, ‘In Permanentie’, 29.5 – 25.6 1998.

€ 40,00
€ 60,00

Startbod: € 40