Lot 526
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Cees Andriessen (1940)

met potlood gesigneerd en gedateerd 1987 (middenonder)

houtsnede in kleur, genummerd 1/10, 93x62,5 cm (met lijst: 98x67,5 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 20,00
€ 30,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25