Lot 515
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Arie de Groot (1937)

gesigneerd en gedateerd '88 (rechtsonder)

gemengde techniek en collage op papier, 28x38 cm (met lijst: 61,5x80,5 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 80,00
€ 120,00
€ 120,00

Huidig bod: € 120

Bied
Inclusief opgeld: €