Lot 509
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Cees Andriessen (1940)

6 tekeningen op papier (inkt, aquarel, metaalverf, waskrijt), alle gesigneerd en gedateerd jaren 80 en éénmaal 1990, elk 30x21 cm (alle zonder lijst, 3 met passe-partout)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 30,00
€ 40,00
€ 30,00

Huidig bod: € 30

Bied
Inclusief opgeld: €