Lot 507
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Cees Andriessen (1940)

5 linosneden, alle met potlood gesigneerd en genummerd (resp. oplage van 9 en 10), 4 gedateerd 1983 en 1 gedateerd 1984, alle zonder lijst, alle 40x40 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 30,00
€ 40,00

Startbod: € 30

Bied
Inclusief opgeld: €