Lot 524
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Cees Andriessen (1940) - 3 werken

Zonder titel (3)

I. gesigneerd en gedateerd 1985 (middenonder) II. gesigneerd in initialen en gedateerd '85 (middenonder) III. met potlood gesigneerd en gedateerd 1992 (middenonder)

I. inkt en gemengde techniek op papier, 16,5x25 cm (met lijst: 30,5x45,5 cm) II. inkt en goudverf op papier, 18x14,5 cm (met lijst: 45,5x30,5 cm) III. linosnede in kleur, genummerd 6/9, 21x30 cm (met lijst: 35,5x45,5 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 30,00
€ 40,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35