Lot 508
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Cees Andriessen (1940)

De portfolio 'Cees Andriessen- lino's 1979' met 3 kleurenlino's, in de colofon met potlood gesigneerd, gedateerd 1980 en genummerd 18/30, map 60x60 cm

Daarbij 2 'Xylon 41' uitgaven, elk met drie kleurdrukken.

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 30,00
€ 40,00

Startbod: € 30

Bied
Inclusief opgeld: €