Lot 516
Vendue Next Door - 5 tot 17 december 2018

Eric de Nie & Cees Andriessen

'Eric de Nie. 30 tekeningen/drawings', kunstenaarsboekje met een originele gesigneerde litho genummerd II 16/20 e.a. (gebonden in het boekje), uitgegeven door Galerie Rob Arnold, Bloemendaal 1988, 19x27 cm.

Daarbij een boekje over Cees Andriessen, nr. 38/50, uitgegeven in 1998, 21x15 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 20,00
€ 40,00

Startbod: € 20

Bied
Inclusief opgeld: €