Lot 533
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Joris Geurts (1958)

gesigneerd en gedateerd 2016 (rechtsonder)

aquarel, 17x70 cm (met lijst: 23x76 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.
Verworven bij Galerie Slewe, Amsterdam.

€ 100,00
€ 150,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350