Lot 546
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Wim Geeven (1949)

ongesigneerd

stalen wandbeeld, 49x9,5 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Tentoonstelling:

  • Dordrecht, Huiskamergalerie Voorwaar, ‘Wim Geeven, houtsneden en wandbeelden’, 1990.
  • Dordrecht, Pictura, ‘In Permanentie’, 29.5 – 25.6 1998.

€ 50,00
€ 80,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60