Lot 503
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Nan Groot Antink (1954)

Zonder titel (krijt op bruinkool)

gesigneerd en gedateerd 2010 (op de binnenkant van de frame)

natuurlijke verstoffen op linnen, zonder lijst, 60x60x6 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen. Aankoop op atelier.

€ 100,00
€ 150,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260