Lot 504
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Nan Groot Antink (1954)

Sandelhout en Drakenbloed

gesigneerd en gedateerd 1999 (op de binnenkant van de frame)

natuurlijke verfstoffen op linnen, zonder lijst 60x60x6 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen. Aankoop op atelier.

€ 100,00
€ 150,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100