Lot 502
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Nan Groot Antink (1954)

Zonder titel (cirkels IV)

gesigneerd en gedateerd 2007 (op de binnenkant van de frame)

plantaardige verf op doek, zonder lijst, 49x49x5,5 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.
Verworven bij Galerie Rob de Vries, Haarlem.

Tentoonstelling: Tilburg, De Pont, 'Nan Groot Antink, schilderijen’, 2009.

€ 100,00
€ 150,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200