Lot 517
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Paul van der Eerden (1954)

gesigneerd met initiaal en gedateerd 92' (linksonder)

potlood op papier, 28x19 cm (met lijst: 46,5x38,5 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 80,00
€ 100,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80