Lot 530
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Paul van der Eerden (1954)

gesigneerd en gedateerd '90 (rechtsonder)

gemengde techniek op papiercollage, 24x31,5 cm (met lijst: 51x15 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 100,00
€ 150,00

Startbod: € 50