Lot 508
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Gert Germeraad (1959)

label met opschrijft 'Velden '92/september '92/Gert Germeraad' (op achterzijde)

aquarel, 31,5x16,5 cm (met lijst: 46x31 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 50,00
€ 100,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90