Lot 507
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Gert Germeraad (1959)

label met opschrijft 'Velden '92/september '92/Gert Germeraad' (op achterzijde)

aquarel, 14x25,5 cm (met lijst: 29x36 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 40,00
€ 80,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50