Lot 512
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Geurt van Dijk (1941)

Hersteller 1

gesigneerd met potlood en gedateerd 2000 (linksonder)

bewerkte ets, e.a. (epreuve d'artiste), 10x15,5 cm (25x31 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 20,00
€ 30,00
€ 20,00

Hamerprijs: € 20