Lot 510
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Joop Vugs (1957)

Zonder titel (3)

alle gesigneerd en gedateerd 1985

3x gemengde en collage op papier, elk 20,5x29 cm (met lijst: 26,5x34 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Conditie: één werk met glasbreuk.

€ 60,00
€ 80,00

Startbod: € 30