Lot 509
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Eric de Nie (1944)

gesigneerd en gedateerd '86 (op achterzijde)

aquarel, 10x10 cm (met lijst: 25,5x20,5 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 50,00
€ 80,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50