Lot 511
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Henk van Dalen (1951)

La noirceur hermetique

gesigneerd met initiaal en gedateerd 'h 89' (rechtsonder), getiteld (linksonder) en nogmaals gesigneerd, gedateerd en getiteld (op de achterzijde)

krijt op papier in kunstenaarslijst, 34x26 cm (incl. lijst)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 30,00
€ 50,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70