Lot 523
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Cor van Gulik (1938)

Groeten van de warme bakker

met potlood gesigneerd (rechtsonder) en getiteld (linksonder)

ets, 60x48,5 cm (met lijst: 81x68 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 30,00
€ 50,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100