Lot 529
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Geertjan van Oostende (1941)

rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1999 en genummerd 41/50 (rechtsonder)

fotocollage, 46x65 cm (incl. lijst)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 30,00
€ 50,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40