Lot 532
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Gert Dumbar (1940)

gesigneerd en gedateerd '25 okt '59' (middenonder)

gouache en inkt op papier, 20,5x26 cm (met lijst: 66,5x51 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Conditie: papier gebruind,

€ 50,00
€ 80,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25