Lot 501
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Reggy Gunn (1959)

Five on a row I

gesigneerd, getiteld en gedateerd 05 (op achterzijde)

gemengde techniek op doek, zonder lijst, 70x100 cm (ovaal)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen. Verworven bij Galerie Nouvelles Images, Den Haag.

€ 100,00
€ 200,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220