Lot 520
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Herman den Brinker (1958)

Stilleven

gesigneerd met initiaal en gedateerd 'h 89' (linksonder)

inkt op papiercollage, 20,5x33 cm (met lijst: 50,5x65,5 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 30,00
€ 50,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30