Lot 518
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Arie de Groot (1937)

gesigneerd en gedateerd '89 (rechtsonder)

gemengde techniek op papier, 28x38,5 cm (met lijst: 40,5x50 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 150