Lot 514
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Arie de Groot (1937)

Fig. 7

gesigneerd en gedateerd 1970 (linksonder)

pen en collage op papier, 24x32 cm (met lijst: 39,5x47 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 100,00
€ 150,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100