Lot 516
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Arie de Groot (1937)

gesigneerd en gedateerd '88' (rechtsonder)

potlood op papier, 16x22 cm (met lijst: 32,5x36,5 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 50,00
€ 100,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50