Lot 515
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Arie de Groot (1937)

Zonder titel (2x)

beide gesigneerd en gedateerd '91 (rechtsonder)

potlood op papier (2x), elk 12x17 cm (met lijst: 41x31 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 50,00
€ 150,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60