Lot 513
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Marc Ruygrok (1953)

As such

gesigneerd met potlood (rechtsonder), getiteld en gedateerd 1993

offsetdruk, A.P. (artist's proof), 26,5x26,5 cm (met lijst: 53x49 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

€ 30,00
€ 40,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70