Lot 528
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Otto Egberts (1949)

gesigneerd (rechtsonder)

houtskooltekening, 35x35 cm (65x65 cm)

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen.

Conditie: lichte papierschade langs de rechter onderrand.

€ 100,00
€ 150,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120