Lot 193
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Ghada Dahdaleh (eind 20e eeuw)

Abstracte compositie

gesigneerd en gedateerd 'Ghada Dahdaleh 2004' (rechtsonder)

gemengde techniek op papier, 31x46 cm, (in lijst: 49x63.5 cm)

Conditie: in zeer goede staat

€ 250,00
€ 350,00

Startbod: € 140