Lot 545
Online Only - Naoorlogse en Hedendaagse Kunst
Paul Damsté (1944)

ongesigneerd

stalen beeld met beitel, 34x6x6 cm

Herkomst: Collectie Kersten van Steenbergen. Aankoop op atelier.

€ 100,00
€ 150,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120