Lot 528
Post-War & Contemporary Art and Design ONLINE
Paul van der Eerden (1954)

gesigneerd met initiaal en gedateerd 'P89' (rechtsonder)

gemengde techniek en collage op papier, 78x55 cm (met lijst: 99x76 cm)

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200