Lot 525
Post-War & Contemporary Art and Design ONLINE
Paul van der Eerden (1954)

Zonder titel (6)

elk werk gesigneerd en gedateerd 'paul vd eerden/1991/Z.T.' (op de achterkant van de lijst)

mixed media collages in 6 delen, elk 19,5x25,5 cm

Tentoonstelling: Dordrecht, Pictura, ‘In Permanentie’, 29.5 – 25.6 1998.

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200