Lot 15
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Gerard Adriaan Vis (1876-1945)

Landschappen: Boerderij aan sloot, Figuren aan bergmeer, en andere voorstellingen (8)

de meeste gesigneerd en met dateringen o.a. 1866 en 1868

oliverf op paneel (8), circa 25x35 cm (met lijst: 38x49 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, afschaving aan de randen, craquelé, verder in goede conditie