Lot 173
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Dirkje Kuik (1929-2008) (2x)

Een boot en een fee

beide gesigneerd initialen en gedateerd 'W.D.74.' (rechtsonder)

inkt op papier (zonder lijst), 11,5x9,5 cm tot 16x13,5 cm

Conditie: beide in zeer goede staat

€ 100,00
€ 200,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70