Lot 146
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Jacques Mels (1899-1974)

Plattelandsgezicht

gesigneerd 'JMels.' (linksonder)

olieverf op doek, 34x44 cm, (in lijst: 44x52,5 cm)

Conditie: minieme kleurverlies (linksonder, middenboven en rechtsboven), verder in goede staat

€ 100,00
€ 200,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100