Lot 12
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Hollandse School (19e eeuw)

Madonna met kind

olieverf op paneel, 29,5x22,5 cm, (in lijst: 41x36,5 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder in goede staat