Lot 39
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Zuid-Europese School (19e eeuw)

Studie van gezichten

olieverf op doek op board, 43x30 cm, (in lijst: 55.5x43 cm)

Conditie: herstelde scheur (middenonder +/- 15cm)

€ 80,00
€ 120,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180