Lot 135
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018

Pieter van der Hem (1885-1961)

Zeegezicht bij Beg-Meil, Bretagne

gesigneerd en gedateerd 'P.vanderHem/Beg-Meil/1920' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 23x31 cm, (in lijst: 35x43 cm)

Conditie: in goede staat

€ 200,00
€ 300,00
€ 950,00

Hamerprijs: € 950