Lot 150
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
René Moret (1917-1979) (3x)

Pont Sully, Pont de Bourgogne, dorpsgezicht

alle gesigneerd 'René Moret' (linksonder en rechtsonder), waarvan een ook gedateerd '69' (rechtsonder) en getiteld op de achterzijde

2x olieverf op paneel, 1x olieverf op board, 41x43 cm tot 51x65 cm, (in lijst: 46x47 cm tot 55,5x69 cm)

Conditie: alle drie in goede staat

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100