Lot 28
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Willem Carel Nakken (1835-1926)

Boerenmeisje met kippen

gesigneerd 'WC Nakken' (rechtsonder)

olieverf op board, 29,5x34 cm, (in lijst: 48,5x53 cm)

Conditie: in goede staat

€ 300,00
€ 500,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475